JAK MŮŽEME POMOCT VAŠEMU BYZNYSU?

Jsme mediální agentura. Již od roku 1998 vytváříme marketingové a mediální strategie pro klienty, kteří chtějí ze svých mediálních aktivit dostat skutečné maximum. Dokážeme efektivně pomoct jak domácím firmám, tak mezinárodním korporacím. Pracujeme pro značky, které patří mezi nejlepší ve své kategorii nejen v České republice, ale někteří dokonce i na celém světě. Srdečná vyjádření i renomé našich spokojených klientů potvrzují, že naše řešení fungují.

Lepší cílení

Vaše reklama bude pouze tam, kde přinese skutečný výsledek. Díky široké škále profesionálních nástrojů víme, jaká média lidé sledují.

Nižší cena

Zoptimalizujeme Vaše náklady při mediálním nákupu. Díky dlouholeté praxi máme přehled o tom, kde můžete v rámci mediálního nákupu ušetřit.

Design & Vývoj

Zajistíme, aby se skrze všechny dostupné sítě váš produkt či značka dostaly k vašim cílovým klientům dle propracovaného strategického plánu.

INZERCE A MÉDIA


Nakoupíme pro Vás reklamní prostor ve veškerých tištěných titulech. Vzhledem k velkému počtu titulů Vám nejen zajistíme nákup požadovaných reklamních prostorů, ale zejména pomůžeme s orientací v daném segmentu. Na základě dosavadních zkušeností Vám doporučíme optimální noviny a časopisy pro Vaši prezentaci s důrazem na dosažení požadovaných cílů reklamní kampaně.


Výhodou využití rádia pro Vaši kampaň je vysoký zásah, přesné zacílení a nízká cena. Každý den lidé poslouchají hudbu a zprávy na nejrůznějších místech - reklama v rádiu v nich může vyvolat pozitivní emocionální reakce. Rádio je bohatý formát, ale kampaň musí být optimálně naplánována. Zajistíme pro Vás nejvhodnější reklamní prostor za tu nelepší možnou cenu.

Zajistíme Vám lukrativní plochy pro venkovní reklamu v rámci celé ČR. Billboardy, euroboardy, bigboardy, citylighty a ostatní nestandardní formáty reklamních ploch. Zajistíme Vám nejen lukrativní místa pro billboardy, ale především kompletní realizaci reklamní kampaně. Od grafických návrhů přes výrobu polepů a výlep jednotlivých ploch až po fotodokumentaci realizované reklamní kampaně.

ONLINE MARKETING

Tvorba a správa webu

Postaráme se o Vaše webové stránky, aktualizace obsahu a sledování jejich návštěvnosti nebo pozic klíčových slov.

Profesionální e-shopy

Tvorba internetových obchodů na míru. Komplexní řešení eshopu pro koncové spotřebitelé (B2C) i dealery (B2B).

SEO Optimalizace

Zajistíme kompletní SEO pro zvýšení počtu a kvality návštěvníků webu nebo e-shopu dosažením co nejlepších pozic.

Social Media Marketing

Marketingová strategie pro sociální média Vám odpoví na otázky, proč a jak se prezentovat v sociálních médiích.