Gastrostart

PROVOZNÍ NA ZAVOLÁNÍ

 

Jsme agentura, která se zabývá už 20 let gastro provozem. Vytváříme podnikům novou tvář a zároveň optimalizujeme náklady. Nabízíme Vám vše, co Vám v provozovně chybí, co postrádáte ale hlavně co neumíte, nebo nechcete zařizovat.

 

Když budete chtít, stačí nám napsat, nebo zavolat, kde máte provozovnu, co Vás trápí a do pár dnů Vám uděláme návrh na naší spolupráci. Máme za sebou řadu úspěšných projektů, některé stále na vrcholu. Teď máme zájem se o naše zkušenosti a know-how s Vámi podělit. Připravíme nápojové lístky, uděláme koktejlové menu včetně receptůr, nebo Vám můžeme sehnat vhodné dodavatelé a klidně i sponzory Vaší činnosti! Umíme se starát o sociální sítě, můžeme se Vám starat o vedení s správu webových stránek a FB. Umíme dělat akce, program a párty. Máme agenturu na hostesky, DJ's, moderátory včetně hudební a světelné aparatruy.

 

Pomůžemem Vám zařídit a řešit všechny právní okolnosti a podrobnosti ohledně zaměstnanců, smluv, dluhů a nebo celého chodu Vaší firmy, spolupracujeme s renomovanou právnickou kaceláří. Nabízíme Vám vše, co Vám v provozovně chybí, co postrádáte a hlavně co neumíte, nebo nechcete zařizovat a právě tohle zařídíme my! Umíme vše, co se vaří a pije, ale hlavně víme co lidí zajímá!


NEJTĚŽŠÍ JE ZAČÁTEK – UVĚDOMIT SI ŽE POTŘEBUJETE POMOC!!

Když si to příznáte, tak si pojďme promluvit jak "Vám" pomůžeme!

Těšíme se na Vás

GASTROSTART
Tel.: 770 657 767