O nás

JSME AGENTURA PODNIKAJICÍ V REKLAMĚ, SHOW BUSSINESU A GASTRO PROVOZECH OD ROKU 1991!

 

Realizujeme pro své klienty kompletní servis v oblasti kreativní dramaturgie a produkce zábavných pořadů, promo akcí (eventy, road show), castingů, různých společenských akcí, plesů, rautů apod. Pracovali jsme pro více jak 50 firem v celé České republice (agentury a společnosti, hudební kluby, restaurace, bary, kasina, diskotéky, kavárny, hotely.) Takto jsme řídili za dobu našeho působení na trhu více jak 50 provozů. Máme zkušenosti s řízením velkého týmu zaměstnanců, které jsme během své praxe vedli. (cca 300 zaměstnanců).

 

Máme za sebou řadu úspěšných projektů, některé stále na vrcholu! Vytváříme programové skladby podniků, vlastníme uměleckou agenturu na hostesky, Dj´s a moderátory. Dovezli jsme do ČR více jak 50 zahraničních umělců a hudebních seskupení. Pořádáme akce, programy a party, včetně zařízení hudební a světelné aparatury. Zařizujeme hosteskové promoce včetně vedení týmu hostesek na velkých akcích a festivalech. Máme jídelní a nápojový catering a praxi v pořádání stovek akcí, eventů, svateb, módních přehlídek, vip programů, rautů, banketů a večírků, včetně akcí pro více jak 2500 lidí.

 

Zhotovíme všechny tiskoviny a reklamní předměty, obaly a etikety, umíme i nápojové a koktejlové menu včetně receptur, vyrobíme Vám vše od návrhu až po realizaci. Staráme se o vedení a správu webů a sociálních sítí. Byli jsme vždy supervizorem projektu od A do Z, tak, aby se eliminovala možnost, že podnik (akce) bude ztrátový! Pomůžeme Vám, sehnat vhodného dodavatele, partnera a sponzora.

 

Zajišťujeme vystoupení našich předních umělců ze světa showbyznysu a VIP osobností našeho kulturního a společenského života. Společně s Vámi vybereme moderátory, zpěváky, baviče, herce, celebrity, taneční a hudební skupiny, orchestry, kouzelníky, artisty, imitátory a další umělce různých žánrů.

 

Výhradně jsme zastupovali duo Verona, Sámera Issu, skupinu Holki, Inflagrantii, Dj Sash!, Morhotronic, Lunetic, Erik & Barbara a další. Starali jsme se o špičkové podniky například - Disco Letná, Disco City Night, Hudební klub Yorco, Restaurace a club Cascada, Hudební klub a restaurace Demínka, Hudební klub Misch Masch, Show bar Coyotes, Sport bar F1 Life, Restaurace na Zámečku, Restaurace Manufaktura, Restaurace Elixír a další.

 

Našimi partnery jsou a byli společnosti – Kika, Dermacol, CK EXIMtours, Rosmann, Porsche Inter Auto CZ, Karlovarská Korunní, Aquapalace Praha, O2 Arena, Henkel, Poštovní Spořitelna, Crocodille, KFC, Tipsport, INTERBUS, PONYEXPRES Organization, Penny Market, Poner, Astra Trans, ASTROPRINT, AUTOTREND Liberec, Ck Pegas Travel, Astratex, Jan Becher – Karlovarská Becherovka, Coca Cola, Red Bull, Pepsi Cola, Remi Control.